Blog

Homo Homeoffice: Jak se nám pracuje z domu?

Kvůli současné situaci pracuje většina FEO týmu z domova. Na home office jsem také já a zajímalo mě, jak se mým kolegům daří. Jestli v práci z domova vidí nějaké výzvy, co je pro ně náročné a co jim jde naopak lépe.

autor
SEO specialista

7 problémů, které ohrožují vaše tržby, pokud neřešíte SEO

Je rozumné řešit SEO. Proč? Protože se v něm skrývá potenciál. Potenciál nových a relevantních návštěvníků, kteří u vás nakoupí nebo provedou jinou konverzní akci.  Organická návštěvnost vám přinese pravidelné tržby.

autor
SEO specialista

PHP - verze sem, verze tam

PHP je skriptovací programovací jazyk , který je používán především pro tvorbu internetových stránek. Statistiky W3Techs uvádí, že je využíván až na 79 % webů . Podobně jako jinde, tak i v případě PHP jsou vydávány nové verze, které...

autor
ICT specialista, web developer

Jak napsat dobrý popis produktu

Celá pětina poteciálních nákupů se nikdy neuskuteční, protože zákazník dostane neúplné nebo matoucí informace o produktech. Jaké principy je dobré dodržovat v popisu produktu, aby lidé neodcházeli, ale naopak nakoupili?

autor
Copywriter

Jak pomocí Screaming frogu najít stránky se stavovým kódem 404

Pokud hledáte opravdu podrobný návod, jak využít nástroj Screaming frog na maximum a odhalit s ním všechny "čtyřistačtyřky", tak jste na správném místě. Mít jich na webu moc se totiž nevyplatí ani z hlediska SEO, ani na ni nechtějí narazit...

autor
SEO specialista

Napište nám!