Online marketing

Získejte nové
a věrné zákazníky

  • přivedeme více relevantních návštěvníků webu
  • zvýšíme množství poptávek i tržeb z objednávek
  • dodáme reporty a jasné výsledky finanční efektivity

Marketingové služby

Dosahujte výsledků synergického marketingu

Na základě vstupní analýzy vám vybereme ten správný mix marketingových kanálů a odstartujeme propagaci, která vás spolehlivě propojí s novými zákazníky.

PPC kampaně

Zviditelníme vás v online světě a přivedeme nové zákazníky. Výkonnostní marketing je ideální cestou nejen z hlediska rychlosti a efektivity.

SEO služby

Zdokonalíme vám obsah tak, že jej ve výsledcích vyhledávání upřednostní samotné vyhledávače a vaši potenciální klienti vás hravě najdou.

Srovnávače zboží

Dosáhnete s námi lepších výsledků na Heurece, Zboží, Favi, Glami, Biano i dalších srovnávačích. Čeká vás jen efektivně využitá inzerce.

Správa sociálních sítí

Posílíme váš brand na sociálních sítích, pomůžeme s jejich správou, realizací reklamních kampaní i budováním komunity věrných fanoušků.

E-mailing

Navrhneme e-maily, na které se budou vaši zákazníci těšit i pozitivně reagovat. Navážete s nimi kontakt, který se vám vrátí jak ve vyšší loajalitě, tak útratách.

Copywriting

Napíšeme vám texty, které mají moc prodávat. Informace na webu, články na blogu nebo popisky produktů budou pasovat přesně vašim zákazníkům.

SEO řešíme s FEO asi rok a můžeme s radostí říct, že spolupráce nese výsledky. Zvýšila se nám návštěvnost webu, máme lepší pozice ve vyhledávání a lepší jsou i tržby. Komunikace s agenturou je bezproblémová a rychle reagují na naše podněty. Nejvíce si ale cením toho, že sami přichází s vlastními nápady na zlepšení.

jednatel Mojedilna.cz

Jak pracujeme

Systematický proces

Postupnými kroky směřujeme ke společnému cíli. Ceníme si spolupráce na partnerské bázi.

1

Analýza

Zajímají nás čísla a měřitelné výsledky. Zhodnotíme současný stav vašich marketingových aktivit, najdeme možné nedostatky a navrhneme kroky, které vám pomohou k lepším výsledkům.

2

Strategie

Seznámíme se s vaším produktem, pochopíme chování zákazníků i specifika trhu. Identifikujeme příležitosti a hrozby. Výstupem bude promyšlená marketingová strategie včetně časového plánu.

3

Realizace

Postaráme se o kampaně napříč různými kanály. Maximum z nich získáte díky naší stálé optimalizaci. Pravidelně se o tom přesvědčíte v přehledném reportu výsledků. Budete mít dohled nad náklady i výnosy.

4

Rozvoj

Proaktivně budeme hledat nové způsoby k rozvoji potenciálu vašeho podnikání. Rádi je s vámi prokonzultujeme na pravidelných strategických setkáních a předáme užitečné zkušenosti.

Proč si nás vybrat

Konzultujte se zkušeným specialistou marketingu

  • proaktivní přístup a poradenství s cílem rozvoje
  • možnost spolupráce v režimu “success fee”
  • dostupnost po celé ČR/SR
  • mezioborové přesahy – UI/UX, IT

Certifikace

Neustále se vzděláváme

Naše odborné znalosti můžeme doložit i platnými certifikáty, které nám umožňují být u důležitých informací mezi prvními.

Že s námi zažijete špičkový online marketing, potvrzuje např. odznak Google Premier Partner – 2. nejvyšší ověření odborníků Google Ads.

PPC reklamy vám nastavíme tak, že z nich vytěžíte maximum. Naši kvalitu potvrzuje mj. certifikace Sklik a Zboží.

Vyladíme vám inzerci na Zboží a Heureka k naprosté dokonalosti. Bidding Fox nám dal na to i papír.

Jsme odborníci Heureka.cz. Hravě vám tak zlepšíme výkonnost e-shopu nebo pozice na cenovém srovnávači.

Zajistíme vám efektivnější inzerci ve vyhledávačích zboží. Certifikaci na to máme přímo od Mergado.

Komplexní SEO analýzy získáte díky naší specializaci na Collabim, nejpoužívanějším SEO nástroji v ČR.

Audit webu

Zvyšte efektivitu marketingových aktivit

Prostřednictvím auditu odhalíme problematická místa webu, která brzdí jeho finanční výkonnost a snižují vám tak efektivitu celého marketingu.