Online marketing

Získejte nové
a věrné zákazníky

  • přivedeme více relevantních návštěvníků webu
  • zvýšíme množství poptávek i tržeb z objednávek
  • dodáme reporty a jasné výsledky finanční efektivity

Marketingové služby

Dosahujte výsledků synergického marketingu

Na základě vstupní analýzy vám vybereme ten správný mix marketingových kanálů a odstartujeme propagaci, která vás spolehlivě propojí s novými zákazníky.

PPC kampaně

Zviditelníme vás v online světě a přivedeme nové zákazníky. Výkonnostní marketing je ideální cestou nejen z hlediska rychlosti a efektivity.

SEO služby

Zdokonalíme vám obsah tak, že jej ve výsledcích vyhledávání upřednostní samotné vyhledávače a vaši potenciální klienti vás hravě najdou.

Více informací

Srovnávače zboží

Dosáhnete s námi lepších výsledků na Heurece, Zboží, Favi, Glami, Biano i dalších srovnávačích. Čeká vás jen efektivně využitá inzerce.

Správa sociálních sítích

Posílíme váš brand na sociálních sítích. Pomůžeme s jejich správou, realizací reklamních kampaní i budováním komunity věrných fanoušků.

E-mailing

Navrhneme e-maily, na které se budou vaši zákazníci těšit i pozitivně reagovat. Navážete s nimi kontakt, který se vám vrátí jak ve vyšší loajalitě, tak útratách.

Copywriting

Napíšeme vám texty, které mají moc prodávat. Informace na webu, články na blogu nebo popisky produktů budou pasovat přesně vašim zákazníkům.

Marketingová a webdesignová spolupráce s FEO mě už od roku 2012 baví. Vidím zelená čísla, jsem do toho vtažený a vnímám kontinuální posun. Podle onlinu děláme i ostatní kanály. Můžu jim plně důvěřovat – ví, kam směřujeme a dokáží si vysledovat, co chceme. Je to náš společný projekt.

manažer marketingu a vedoucí prodejny ASN Hakr Brno s.r.o.

S digitální agenturou FEO spolupracuji již od r. 2015 a nejvíce oceňuji její vstřícný přístup, možnost konzultací, ochotu poradit, nové nápady a samozřejmě profesionální práci.

manažerka marketingu Porsche Brno

S FEO jsme začali spolupracovat od roku 2016. Máme možnost srovnání a invence, kterou do práce agentura vkládá, je velká. A právě toto nám u předchozích agentur chybělo. Na pravidelných jednáních vždy přijdeme na zajímavé nápady, které se následně opravdu zrealizují a většinou padnou na úrodnou půdu. Věříme, že díky spolupráci bude naše firma nadále růst jako doposud.

jednatel KASVO spol. s r.o.

S agenturou FEO se radostně potkáváme již od roku 2015. Každá schůzka přináší nové nápady a z jejich komunikace je zřetelně cítit skutečný zájem o dlouhodobou spolupráci. Je-li to v jejich silách, udělají více, než slíbili. Děkujeme.

prokurista 4kids s.r.o.

Někdy mi přijde, že se tým FEO stará jen o nás. Má stále stejný individuální přístup, ze kterého je znát opravdový zájem udělat pro nás maximum. Přínos spolupráce vidím také v iniciativě. Dodává nám motivaci a něco se pak děje. Děkujeme a věříme, že tomu tak bude i nadále.

marketingová manažerka e-shopu Mode.cz

Spolupráci s FEO jsme navázali v roce 2016 v rámci realizace nového webu. S novým řešením, funkčností jsme velice spokojeni. Spolupráci jsme rozvinuli i o marketingové služby z důvodu kvalitního IT zázemí firmy. Po dobu spolupráce jsme zvýšili výkon eshopu, což bylo naším společným cílem.

vedoucí marketingu Helia Sport

Potřebovali jsme zvýšit obrat našeho e-shopu. Již během první schůzky s FEO jsme věděli, že to bude dobrá volba. Oceňujeme aktivní přístup, profesionální a rychlé jednání a v neposlední řadě nárůst prodeje. Za krátkou dobu jsme se posunuli o velký krok kupředu. Spolupráci s FEO můžeme jen doporučit.

jednatel společnosti REASON spol. s r.o.

Spolupracovat s FEO jsme začali v červnu 2017 na správě Google Ads. Výsledky nás přesvědčili svěřit jim také kampaně na Facebooku a Skliku. Následně jsme se pustili i do SEO. Výsledky jsou dlouhodobě pozitivní. Každý měsíc je vidíme v přehledném reportu a společně plánujeme, jak se dále zlepšovat.

majitel HAPPYPET, s.r.o.
Hakr
Porsche Brno
KASVO
4Kids
Mode
Helia sport
REASON
HAPPYPET

Jak pracujeme

Systematický proces

Postupnými kroky směřujeme ke společnému cíli. Ceníme si spolupráce na partnerské bázi.

1

Analýza

Zajímají nás čísla a měřitelné výsledky. Zhodnotíme současný stav vašich marketingových aktivit, najdeme možné nedostatky a navrhneme kroky, které vám pomohou k lepším výsledkům.

2

Strategie

Seznámíme se s vaším produktem, pochopíme chování zákazníků i specifika trhu. Identifikujeme příležitosti a hrozby. Výstupem bude promyšlená marketingová strategie včetně časového plánu.

3

Realizace

Postaráme se o kampaně napříč různými kanály. Maximum z nich získáte díky naší stálé optimalizaci. Skrze pravidelné reporty výsledků budete mít přehled nad náklady i výnosy.

4

Rozvoj

Neustále budeme hledat nové příležitosti pro rozvoj vašeho podnikání. Nové trendy a možnosti s vámi prokonzultujeme na pravidelných strategických schůzkách.

Proč si nás vybrat

Konzultujte se zkušeným specialistou marketingu

  • proaktivní přístup a poradenství s cílem rozvoje
  • možnost spolupráce v režimu “success fee”
  • dostupnost po celé ČR/SR
  • mezioborové přesahy – UI/UX, IT

Certifikace

Neustále se vzděláváme

Marketing umíme. Můžeme to dosvědčit i platnými certifikáty. O novinkách a trendech v reklamě víme vždy mezi prvními.

Více informací

Že s námi zažijete špičkový online marketing, potvrzuje odznak Google Premier Partner – 2. nejvyšší ověření odborníků Google Ads.

PPC reklamy vám nastavíme tak, že z nich vytěžíte maximum. Naši kvalitu potvrzuje certifikace Sklik a Zboží.

Vyladíme vám inzerci na Zboží a Heureka k naprosté dokonalosti. Bidding Fox nám na to dal i papír.

Jsme odborníci Heureka.cz. Hravě vám tak zlepšíme výkonnost e-shopu nebo pozice na cenovém srovnávači.

Zajistíme vám efektivnější inzerci ve vyhledávačích zboží. Certifikaci na to máme přímo od Mergado.

Komplexní SEO analýzy získáte díky naší specializaci na Collabim, nejpoužívanějším SEO nástroji v ČR.

Šetříme vám náklady vytvářením i desítek kampaní a reklamních sestav najednou. Jsme totiž specialisté na nástroj PPC Bee.

Audit webu

Zvyšte efektivitu marketingových aktivit

Prostřednictvím auditu odhalíme problematická místa webu, která brzdí jeho finanční výkonnost a snižují vám tak efektivitu celého marketingu.