Reference

MojeDilna.cz

marketing

MojeDilna.cz

SEO u FEO řešíme asi rok a můžeme s radostí říct, že spolupráce nese výsledky. Zvýšila se nám návštěvnost webu, máme lepší pozice ve vyhledávání a lepší jsou i tržby. Komunikace s agenturou je bezproblémová a rychle reagují na naše podněty. Nejvíce si ale cením toho, že sami přichází s vlastními nápady na zlepšení.

Jednatel

MODE.cz

marketing

MODE.cz

Rádi byste zvýšili obrat vašeho eshopu? Hledáte agenturu, která navrhne a zrealizuje řešení? FEO je jasná volba! Spolupráce předčila naše očekávání a hodnotíme ji velice pozitivně. Oceňujeme hlavně aktivní přístup, profesionální a rychlé jednání. Na pravidelné konzultace se vždy těšíme, protože každá pro nás znamená krok vpřed. Děkujeme!

Marketingová manažerka MODE.cz

HELIA TRADE, s.r.o.

marketing

HELIA TRADE, s.r.o.

S agenturou FEO spolupracujeme již několik let, starají se nám o kompletní marketingovou strategii. Díky jejich spolupráci se nám daří rozvíjet náš business a dosahovat výborných výsledků. Každý měsíc nám vypracují přehledný report a my jsme si tak jisti, že jsme svěřili kampaně do správných rukou. Ceníme si především jejich odbornosti, profesionálního a vstřícného přístupu, který po celou dobu spolupráce hodnotíme na výbornou.

marketing

Kasvo

marketing

Kasvo

S agenturou 4every1 jsme začali spolupracovat asi před rokem. Máme možnost srovnání a invence, kterou do práce agentura vkládá, je velká a právě toto nám u předchozích agentur chybělo. Na pravidelných jednáních vždy přijdeme na zajímavé nápady, které se následně opravdu zrealizují a většinou padnou na úrodnou půdu. Věříme, že díky naší spolupráci bude naše firma nadále růst jako doposud.

Porsche Brno

marketing

Porsche Brno

S digitální agenturou FEO spolupracuji již přes dva roky a nejvíce oceňuji její vstřícný přístup, možnost konzultací, ochotu poradit, nové nápady a samozřejmě profesionální práci.

marketing

Hračky 4kids

marketing

Hračky 4kids

S agenturou 4every1 se radostně potkáváme již více než jeden rok. Každá schůzka přináší nové nápady a z jejich komunikace je zřetelně cítit skutečný zájem o dlouhodobou spolupráci. Je-li to v jejich silách, udělají více, než slíbili. Děkujeme.

4kids

Onlinekoupelny

marketing

Onlinekoupelny

S agenturou Foreveryone spolupracujeme přibližně rok a za tu dobu jsme zaznamenali významný nárůst objednávek zboží i celkového obratu v našich e-shopech. Na konzultantech nejvíce oceňujeme jejich profesionální přístup, široký rozhled v oblasti online marketingu i schopnost navodit během jednání přátelskou atmosféru. Jsme spokojení a věříme, že se naše spolupráce stále ponese ve stejném duchu.

CDRmarket.cz

marketing

CDRmarket.cz

Po dlouhém hledání agentury, která se nám bude starat o veškerý online marketing, jsme vybrali Foreveryone. A byla to trefa do černého. Oceňujeme především jejich neustálé inovace a hledání nových cest, jak propagavat náš eshop. Profesionální přístup spolu s pravidelnými konzultacemi nás posunují rychle kupředu.

Majitel
Vune24

Najít skutečně dobrou agenturu, která se o Vaše kampaně stará, je náročnější, než by se zdálo. Naše spolupráce s Foreveryone funguje. A to nad očekávání dobře. Díky kampaním se nám zvýšila návštěvnost i obrat. Od začátku spolupráce roste i povědomí o značce. Komunikace s celým týmem je bezproblémová. Prostě jsme spokojeni.

Vune24

Napište nám!