REFERENCE ASN hakr Brno s.r.o.

Růst po boku úspěšné značky HAKR

  • český výrobce a prodejce střešních nosičů od roku 1992
  • síť prodejen a e-shop hakrbrno.cz
  • přes 40 zaměstnanců
  • spolupráce trvá od roku 2012
Hakrbrno - střešní box Hakrbrno - náhled webu

PRVNÍ WEB

Od webu k marketingu a zpět

Spolupracovat jsme začali v roce 2012. Hakr byl v té době silnou českou značkou na poli výroby a prodeje kvalitních střešních nosičů a boxů. E-shop jsme pro něj ale tvořili nový. Záhy jsme odstartovali i první kampaně na Googlu a Seznamu… S webem ale pořád nekončíme, čeká nás jeho postupné vylepšování.

Když jsme potřebovali navrhnout a naprogramovat nový web, dozvěděli jsme se o FEO přes doporučení. Spolupráce od té chvíle funguje stále na slušné úrovni, nikdy jsme se nedostali do fáze nespokojenosti. Naopak – společně rosteme a baví mě to.

Lukáš Křap
manažer marketingu a vedoucí prodejny Hakr Brno
feo

Výkonnostní marketing

Pilujeme kampaně pro každou sezónu

PPC kampaně pro Hakr roztáčíme v rytmu zimní a letní sezóny. Zaměření na prodej nosičů na lyže střídají nosiče na kola a boxy pro cestování během prázdnin. Klíčem k úspěchu je sledování tendencí ve vyhledávání a včasné přizpůsobení kampaní novému období.

Kromě tematického cílení stavíme také na brandových kampaních, kde pracujeme s důvěryhodností značky a využíváme kratší nákupní cyklus zákazníků.

Při spolupráci s FEO vnímám kontinuální posun. Drobné výkyvy se stanou, ale celkově to roste spolu se zkušenostmi. Důležité je, že jim můžu plně důvěřovat. Ví, kam směřujeme a dokáží si vysledovat, co chceme. Je to náš společný projekt.

Lukáš Křap
manažer marketingu a vedoucí prodejny Hakr Brno
Hakr
S klientem řešíme strategii s úsměvem

Od spolupráce získávám pravidelný servis i reporty. S Dominikou se potkáváme na marketingových konzultacích dost často. Dokáži pak efektivněji reagovat z obchodního hlediska, bez nich bych se rozhodoval hůře. Podle onlinu děláme i ostatní kanály, jako rádio nebo televizi – dá se to prostě využít.

Lukáš Křap
manažer marketingu a vedoucí prodejny Hakr Brno
feo

PROPOJENÍ DIGITÁLNÍCH SLUŽEB

Pohled odborníků pod jednou střechou

Ve FEO se na projekt díváme jako na celek. Cesty na zlepšení proto nehledáme jenom skrze PPC nástroje, ale úzce spolupracujeme s našimi programátory nebo UX a SEO kolegy.

Společným marketingovým cílem bylo např. zvýšit průměrnou hodnotu objednávky. Nejlepší účinné řešení jsme ale našli v lepším nastavení souvisejícího zboží na e-shopu.

IT je takové neviditelné, těžko se předem rozpoznává kvalita. FEO bych ale doporučil všem, co se nechtějí spálit.

Lukáš Křap
manažer marketingu a vedoucí prodejny Hakr Brno
feo

SEO služby

Na detailech záleží

E-shop hakrbrno.cz soustavně analyzujeme a optimalizujeme i z hlediska SEO. Prvním problémem byly nedostačující názvy, které jsme identifikovali u více než 1500 produktů. Díky našim programátorům jsme chyby opravili rychle a automaticky. Vybrané názvy jsme také ověřovali a nově definovali pomocí analýzy klíčových slov.

Pravidelná SEO údržba navíc pomohla k optimalizaci meta titulků a popisků pro zvýšení míry prokliku na web nebo k posilnění originálních a důležitých stránek pomocí zbavení se duplicit.

Hakr
SEO optimalizace nám pomohla dostat se ve vyhledávání sa první příčku
feo

WEBOVÝ AUDIT

Na detailech záleží

Rok 2020 odstartoval webovým auditem, který pomohl hlavně ke změně uvažování. Na úpravy a vylepšení se díváme ve větších souvislostech. Namísto dílčích změn nyní s klientem pracujeme spíše na komplexním vylepšením webu.

Hakr
Auditem webu jsem odhalili několik příležitostí ke zlepšení
feo

UX optimalizace

Od snadného nákupu k budování brandu

Při vylepšování webu z hlediska uživatelského zážitku vytváříme wireframy a prototypy, které znázorňují srozumitelnější uspořádání prvků i fungování interakcí. Záměrem první fáze je optimalizace konverzního poměru. Plánujeme zavedení nových filtrů pro snadnější výběr, úpravu problematických míst v nákupním košíku nebo vylepšení našeptávání.

Počítáme s tím, že náklady na vylepšování se časem vrátí a odrazí se mimo jiné v ještě lepších výsledcích marketingu. Zákazníci, které na web z kampaní přivedeme, totiž snadněji nákup i dokončí.

Lukáš Křap
manažer marketingu a vedoucí prodejny Hakr Brno
feo

VIZE A PLÁNY

Stabilní růst s postupným vývojem

Strategie pro společnost Hakr je založená na postupném rozvoji k vyšším výsledkům i kvalitě. Společně s panem Křapem se nyní těšíme na další proměny e-shopu v ještě více přesvědčivou prezentaci celé značky.

Spolupráce s FEO mě baví. Vidím zelená čísla, jsem do toho vtažený a nabírám zkušenosti i já. Obchod je také o vztahu – jsem proto rád, že se stále potkávám se stejnými lidmi… Ze všeho nejdůležitější je ale pocit, že je to dobře.

Lukáš Křap
manažer marketingu a vedoucí prodejny Hakr Brno

Máte chuť posunout
i váš byznys?