Reference

Reference

Pomáháme s onlinem klientům po celé ČR

Přesto, že jsme brněnská agentura, naši klienti se nachází po celé ČR. Rádi i za vámi přijedeme kamkoli. Některá rozhodnutí se totiž lépe řeší osobně. Co myslíte?

Máte chuť posunout
i váš byznys?

Dále spolupracujeme

Více než 16 let zkušeností

A pestrá řada projektů napříč odvětvími. Ať už tvorba e-shopu nebo prezentace, sektor B2C nebo B2B, fashion nebo stroje, baví nás rozvíjet vždy to nejlepší řešení na míru potřebám.

Plotové systémy

marketing

“Potřebovali jsme zvýšit obrat našeho e-shopu. Již během první schůzky s FEO jsme věděli, že to bude dobrá volba. Oceňujeme aktivní přístup, profesionální a rychlé jednání a v neposlední řadě nárůst prodeje. Za krátkou dobu jsme se posunuli o velký krok kupředu. Spolupráci s FEO můžeme jen doporučit.”

Jednatel

MODE.cz

marketing

Rádi byste zvýšili obrat vašeho eshopu? Hledáte agenturu, která navrhne a zrealizuje řešení? FEO je jasná volba! Spolupráce předčila naše očekávání a hodnotíme ji velice pozitivně. Oceňujeme hlavně aktivní přístup, profesionální a rychlé jednání. Na pravidelné konzultace se vždy těšíme, protože každá pro nás znamená krok vpřed. Děkujeme!

Marketingová manažerka MODE.cz

HELIA TRADE, s.r.o.

marketing

S agenturou FEO spolupracujeme již několik let, starají se nám o kompletní marketingovou strategii. Díky jejich spolupráci se nám daří rozvíjet náš business a dosahovat výborných výsledků. Každý měsíc nám vypracují přehledný report a my jsme si tak jisti, že jsme svěřili kampaně do správných rukou. Ceníme si především jejich odbornosti, profesionálního a vstřícného přístupu, který po celou dobu spolupráce hodnotíme na výbornou.

marketing

Kasvo

marketing

S agenturou FEO jsme začali spolupracovat asi před rokem. Máme možnost srovnání a invence, kterou do práce agentura vkládá, je velká a právě toto nám u předchozích agentur chybělo. Na pravidelných jednáních vždy přijdeme na zajímavé nápady, které se následně opravdu zrealizují a většinou padnou na úrodnou půdu. Věříme, že díky naší spolupráci bude naše firma nadále růst jako doposud.

Porsche Brno

marketing

S digitální agenturou FEO spolupracuji již přes dva roky a nejvíce oceňuji její vstřícný přístup, možnost konzultací, ochotu poradit, nové nápady a samozřejmě profesionální práci.

marketing

Happypet

marketing

Spolupracovat s FEO jsme začali v červnu 2017 na správě Google Ads. Výsledky nás přesvědčili svěřit jim také kampaně na Facebooku a Skliku. Následně jsme se pustili i do SEO. Výsledky jsou dlouhodobě pozitivní. Každý měsíc je vidíme v přehledném reportu a společně plánujeme, jak se dále zlepšovat.

majitel HAPPYPET, s.r.o.

Hračky 4kids

marketing

S agenturou FEO se radostně potkáváme již od roku 2015. Každá schůzka přináší nové nápady a z jejich komunikace je zřetelně cítit skutečný zájem o dlouhodobou spolupráci. Je-li to v jejich silách, udělají více, než slíbili. Děkujeme.

4kids

Onlinekoupelny

marketing

S agenturou FEO spolupracujeme přibližně rok a za tu dobu jsme zaznamenali významný nárůst objednávek zboží i celkového obratu v našich e-shopech. Na konzultantech nejvíce oceňujeme jejich profesionální přístup, široký rozhled v oblasti online marketingu i schopnost navodit během jednání přátelskou atmosféru. Jsme spokojení a věříme, že se naše spolupráce stále ponese ve stejném duchu.

MojeDilna.cz

marketing

SEO u FEO řešíme asi rok a můžeme s radostí říct, že spolupráce nese výsledky. Zvýšila se nám návštěvnost webu, máme lepší pozice ve vyhledávání a lepší jsou i tržby. Komunikace s agenturou je bezproblémová a rychle reagují na naše podněty. Nejvíce si ale cením toho, že sami přichází s vlastními nápady na zlepšení.

Jednatel