Tvorba webů na míru

Budování e-shopů a jiných webů na míru vašich návštěvníků.
Splnění vašich představ, ale hlavně uspokojení vašeho zákazníka.

Poznáváme

My jsme odborníci na online, vy na svoji službu či produkt. Zjistíme, kdo jste, jaká jsou vaše očekávání a komu prodáváte. Díky vám poznáme vašeho zákazníka.

Musíme se jednoduše dozvědět pro nás ty správné informace, abychom dokázali navrhnout řešení, které splní a nejlépe překoná vaše představy.

Navrhujeme

Web musí být nejen krásný, ale hlavně funkční pro vaše návštěvníky. Jsme tým profesionálů, který zná ověřené postupy. Čekají nás drátěné modely a prototypy, uživatelská testování, grafické návrhy a mnohé další. Vždy podle toho, co je potřeba a ladí to se stanoveným cílem a vaším rozpočtem.

Navrhneme web, na který se budou návštěvníci rádi vracet, protože jej dokážou použít, zaujme je a hlavně najdou to, co potřebují.

Programujeme

Kódujeme, programujeme, napojují se informační systémy, účetní systémy, systémy dopravců a další dohodnuté funkčnosti. Vše je průběžně testováno a samozřejmě počítáme i s vaší zpětnou vazbou.

Pustíme vás postupně do dílčích celků, které ladíme spolu s vámi. Pokud se předchozí fáze zdařily, půjde nyní vše jako po másle.

Spouštíme

Je to tu! Den „D“, kdy představíme naše společné dílo internetu. Díky zkušenostem se postaráme o hladký průběh. I zde se ovšem musí vyřešit další věci, např. hostingy, domény, DNS, HTTPS, přesměrování starých adres v souladu se SEO aj.

Spuštěné stránky vzápětí monitorujeme, ověřujeme v reálném provozu a kontrolujeme funkčnost všech souvisejících systémů či kampaní.

Provozujeme

Spuštěním nových stránek to celé začíná. V průběhu provozu váš projekt budeme dále doplňovat dle domluvy. Od nás také dostanete doporučení na nové úpravy a funkčnosti, které povedou k ještě lepším výsledkům.

Provoz vašeho nového webu je potřeba sledovat a vyhodnocovat. Plní web to, co jsme od něj očekávali? Může být sebeskvělejší, ale bez řádné propagace je celá práce k ničemu. Zde již přebírá otěže Online marketing.

Je čas řešit váš web?

Zanechte stručnou zprávu a brzy se s Vámi spojíme: