Z FEO do Google a zpět PĚŠKY za jeden den!

3 min čtení

Z kanceláří FEO do pražské pobočky Google.cz a zpět je to přesně 550 km. Náš team tuhle vzdálenost zdolal příjemnou turistikou za pouhý jeden den! Nevěříte? Pak čtěte...


Pokračujeme v zavedených tradicích - letní "dovolená" s teamem FEO. Po loňském úspěšném prvním ročníku v Čejkovicích, jsme letos zorganizovali společný víkend v Okarci na Vysočině. Na prvním ročníku společného teambuildingu v Čejkovicích jsme si dali pořádně do těla při cyklistice po Moravských vinařských stezkách - 30 km jsme zvládli všichni, bez výjimky, i včetně odvážného grafika na koloběžce! A neminula nás ani úžasná degustace ve vinném sklípku u Veverků, kde jsme byli i ubytovaní a děkujeme tímto rodině Veverkových za skvělý zážitek.

Letos jsme se rozhodli strávit společný víkend v Okarci, kde nám zázení poskytl rodinný domek nedaleko Dalešic.

 

A jaký byl náš program?

Pátek - hromadný příjezd, menší "kick" porada
Sobota - turistika, degustace v pivovaru a grilování
Neděle - hromadný odjezd

Hned v pátek nás šéf navnadil na poctivě připravené poradě, srovnání loňských čísel s těmi letošními, porovnání vývoje výsledků firmy jako celku, návrhy na zlepšení - i ze strany zaměstnanců. Co se týká sportovní aktivity, tak ani tentokrát nikdo z našeho týmu nezklamal a všichni zvládli celou turistickou trasu: Okarec - Dalešice - Okarec (zpestřeno projížďkou parníkem), celkem 25 km - na jedničku! Nutno podotknout, že polovina teamu nejsou zrovna sportovci a nejraději mají autovýlety :) Dalešice jsme nemohli minout bez zastávky ve zdejším pivovaru, kde jsme se pustili do prohlídkového okruhu - samozřejmě i s ochutnávkou. Děkujeme tímto úžasnému obchodníkovi, který nás zachránil v sobotu, kdy "předčasně" došlo pivo, a ochotně nám zajistil další bečku ;)

Jsme marketéři, takže si neodpustíme menší statistiku formou infografiky :)

Kromě vydané energie při turistice jsme si stihli všichni perfektně vyčistit hlavu a načerpat novou energii na následný návrat do pracovního procesu!

Ze života FEO
,
Zpět nahoru