Seznam.cz má svého Dárkového rádce pro vánoční nákupy

2 min čtení

Nevíte si rady s výběrem vánočních dárků? Na Zboží.cz Vám teď pomůže Dárkový rádce.

Seznam.cz na základě úspěšného testování služby Asistent spustil na své službě Zboží.cz pro období od 16.11. do 23.12.2015 Dárkového rádce. Jde o chatovací funkci, na jejímž druhém konci je živý rádce s přehledem o produktech, který poradí lidem při nákupech v době největšího náporu před vánočními svátky.

Pod pojmem „živý rádce“ si podle Seznamu máme představit tým odborníků služby Zboží.cz, který má o nabízeném sortimentu detailní přehled. Díky tomu by měl chatovací rádce pomoct zákazníkům na základě jejich dotazů při výběru ať už praktického dárku pro každodenní využití nebo dárku, který má v první řadě udělat radost.

Uživatelé Zboží.cz můžou komunikovat on-line s rádci prostřednictvím chatovacího boxíku s grafikou firemního maskota psa Krastyho a vánočního stromku od 9 do 22 hodin, o víkendech a svátcích od 9 do 19 hodin.

Seznam.cz si je vědom, že většina uživatelů si dárek najde rovnou. Nová funkce je tak určena hlavně těm, kteří si s výběrem dárků neví rady. Podle manažera Zboží.cz Milana Šmída je cílem poskytnout odpovídající servis všem, kteří navštíví stránky Zboží.cz. Tento důraz na lokální úhel pohledu je podle něj odlišuje od konkurence.

Dárkový rádce není jediný nástroj, který má uživatelům Zboží.cz pomoci při výběru a nákupu dárků v předvánočním období. Na samotné hlavní stránce Zboží.cz přibyly tipy na vánoční dárky. Nabízené produkty jsou teď rozděleny do kategorií: Pro ni, Pro něj, Pro školáky, Pro nejmenší, Pro babičku, Pro dědečka, Pro celou rodinu a Pro tchýni i šéfa. Vše lze seřadit podle částky, kterou lidé chtějí utratit.

Zdroj: Seznam.cz

Marketing
,
Zpět nahoru