Leden plný investic

2 min čtení

Jak už to ve většině firem bývá, tak prosinec a leden bývá plný bilancování, plánování a organizování firemního rozpočtu. Rozhodnutí, které finance a investice se vyplatily, které jsou naopak zbytečné. Do čeho firma v daném roce hodlá přihodit pár kaček a u čeho finance seškrtá. My ve Foreveryone jsme se také pustili do investování, i když v trošku jiném slova smyslu.


RHJAKNATO.CZ

Pilně jsme pracovali na novém webu plném investic a poradenství. Pokud si nevíte rady se svým podnikáním, jak ho dotáhnou k úspěšnému cíli, pak jste jistě na správné adrese. Tento web je skvělou ukázkou, jak se dá obsah klasického webu (o nás, reference, fotogalerie, aktuality...) nenásilnou formou nacpat do one page designu. A nevypadá to vůbec špatně, co myslíte?

  

 

REDESIGN WEBŮ

Dva z našich dlouholetých klientů se rozhodli "investovat" do přeměny svého webu. Jak je známo, vzhledy webů se mění neuvěřitelnou rychlostí. Co bylo IN dnes, tak za půl rok nebo rok už nemusí platit. Pokud netoužíte po změně "střev" vašeho e-shopu či webu, kde je jistě třeba sáhnout trošku hlouběji do kapsy. Pak alespoň jednou za čas doporučujeme investovat minimálně do změny vzhledu. Web či e-shop tak prokoukne, i když uvnitř zůstane stále stejný (a pro vás, co se týká ovládání se takřka nic nezmění). A když narazíte na šikovného grafika, tak je to hračka! :)

Naším cílem bylo dodat těmto webům novou svěží tvář, moderní vzhled a lepší přehlednost. Což, troufáme si tvrdit, se povedlo.

MM-ZALUZIE.COM

Prezentační webovky, na kterých vyberete žaluzie, rolety, záclonové tyče a dokonce i zasklení balkónů. Zkrátka vše k doladění vašeho domu či bytu k dokonalosti.

 

SNUBNIPRSTENY-LR.CZ

Jak již název vypovídá, tak tento e-shop doslova spojí životy dvou lidí. Zásnubní i snubní prstýnky si můžete vybrat dle svého vkusu a sami si cenu spočítat s pomocí webové kalkulačky.

 

 

Případová studie
,
Zpět nahoru