Jaro zaměřeno na rodinu

2 min čtení

Jarní měsíce se nám přiblížily a my již s předstihem mysleli na rodinu - krásné jarní počasí svádí k relaxaci, odpočinku, výletům a hrátkám s dětmi. Právě proto jeden z našich nových webů nabízí kompletní výbavu pro cykloturistiku a ten druhý kompletní výbavu pro děti všech věkových kategorií - hry, hračky, vybavení pro školy atd.


Dráček.cz

Tento e-shop s vybavením nejen pro děti se rozhodl po deseti letech své existence změnit design a hlavně funkčnosti a přívětivé ovládání pro své zákazníky. Kromě nového stromu kategorií, na kterém naše marketingové oddělení stále pilně pracuje, můžete na tomto e-shopu vidět novou grafiku s responzivním designem.  Vyzkoušet si zde můžete i nové funkce vyhledávání (např. možnost najít všechny produkty s Monster High) -- jednak celou kategorii a jednak konkrétní produkty. Dotváříme i konkrétní informace o době doručení, upřesněno na dny, takže přesně víte, který den vám tento produkt dorazí. Vychytávek máme více než dost, co myslíte?

 

CykloŽitný.cz

Kvalitní vybavení pro každého cyklistu od několika různých výrobců. Tento e-shop zejména pro velkoobchod umí sám generovat feedy pro jednotlivé e-shopy zaměřené na koncové zákazníky. Je kompletně napojen na účetní systém Pohoda, aby co nejvíce usnadnil práci svým majitelům. Maloobchodní prodejci si zde mohou zboží objednat a koncoví zákazníci zde najdou kompletní katalogy produktů a informace, kde je mohou zakoupit. Tak jestli ještě ladíte svou cyklo výbavu, tak směle do toho!

 

 

Případová studie
,
Zpět nahoru