Zboží.cz bude podporovat pouze novou strukturu XML feedu!

2 min čtení
Bc. Lukáš Pevný
Bc. Lukáš Pevný PPC specialista

Zboží.cz bude od 1. 8. 2016 podporovat pouze novou strukturu XML feedu. E-shopy, které dosud používají původní strukturu, tak už nemají moc času na změnu.

zbozi.cz

Novou strukturu XML feedu Zboží.cz podporuje už skoro rok. Dosud tak stále můžou e-shopy používat vedle nové i původní strukturu. To se ale změní začátkem srpna. Od této chvíle už musí e-shopy, pokud chtějí nadále využívat k propagaci svých produktů Zboží.cz a Produktové inzeráty na Skliku, používat pouze novou verzi.

Zboží.cz přechází na novou strukturu, protože jim nová struktura umožňuje lépe a stabilně párovat nabídky do produktů, efektivněji nastavovat ve spolupráci s Sklikem Produktové inzeráty a zákazníky lépe informovat o dostupnosti zboží.

Novinkou je automatické zpracování všech typů EAN kódů (a nejen 13místných jako dosud), a také nový element CATEGORYTEXT umožňující oslovit více potenciálních zákazníků. Ten všechny samostatné nabídky zařadí do odpovídajících kategorií na Zboží.cz.

Ti, kteří si nejsou jisti, zda-li bude jejich XML feed podporován, si ho můžou vyzkoušet v online validátoru v nápovědě Seznamu.

Zdroj: zbozi.seznamblog.cz

Marketing
,
Zpět nahoru
Bc. Lukáš Pevný