Tohle prostě musíte vidět...

3 min čtení

Napadlo nás, že by bylo fajn se vám pochlubit s tím, co jsme za posledních pár měsíců dokázali.

Samochvála sice není nic hezkého, ale tohle prostě musíte vidět!


SVĚTLUŠKA

Na začátku roku jsme rozzářili nový web společnosti Světluška, jejíž doménou jsou náhradní díly pro nákladní vozidla. Společnost nám nechala téměř volnou ruku a my jsme se tak postarali o inovaci grafického vizuálu společnosti. Bez problémů jsme naprogramovali všechny technické požadavky nové webové prezentace, včetně speciálních vychytávek. Například jsme Světlušku propojili s portálem Uloženka.cz a umožnili tak jejím zákazníkům vyzvednutí zásilky na více než osmdesáti prodejních místech. Světlušce jsme také pomohli naprogramovat informační semafor, který pro zákazníky monitoruje aktuální dostupné zboží, napojili jsme ji na účetní server Pohoda a připravili i věrnostní program jak pro B2B, tak pro B2C zákazníky.


  


HAK.CZ

Co za první letošní kvartál rozhodně stojí za zmínku a na co jsme velmi pyšní, je realizace a spuštění interaktivní iOS a Android aplikace pro společnost HaK, s.r.o. Aplikace kromě atraktivního uživatelského rozhraní nabízí i jednoduchý přístup na e-shop či do servisní části, díky které má uživatel stále po ruce praktické rady a tipy.

Aplikace GooglePlay

Aplikace AppStore

  


ČKD

Společnost ČKD Blansko Holding, a. s. potřebovala pomoci s vytvořením nového grafického konceptu pro svůj web a my jsme se rozhodli, že se o celkovou přeměnu postaráme a vytvoříme ji. Na začátku letošního roku jsme proto představili a následně spustili novou webovou prezentaci společnosti s důrazem na moderní grafiku a atraktivní image.


 


APLIKACE T-MOBILE.CZ

Možná jste v uplynulých týdnech zaregistrovali i novou podobu stránky společnosti T-Mobile zaměřující se na mobilní aplikace. A ano, hádáte správně, i ta vzešla z pera našich webdesignérů. Dali si opravdu záležet, co myslíte?


  

Případová studie
,
Zpět nahoru