Květen utekl jako voda...

2 min čtení

Rozhodně jsme ani v květnu nezaháleli a spustili jsme několik zajímavých projektů. Přinášíme vám ochutnávku tří z nich, na kterých jsme si dali opravdu záležet a máme z jejich spuštění upřímnou radost!MAR SYSTEMS

Internetový obchod s velmi obsáhlým sortimentem zboží jsme oboustranně napojili na účetní systém Pohoda. Podařilo se nám zajistit, aby e-shop sám pároval jednotlivé relevantní produkty dohromady, následně je filtroval v detailech produktu a zákazníkům tak umožnil mnohem jednodušší orientaci v nabízeném sortimentu. Jsme rádi, že jsme zajistili, že i tak široké portfolium produktů se dá jednoduše zasadit do e-shopového systému, který dokáže hlídat každou jednotlivou dostupnost všech variant produktů.
 

 


DORBAS

Společnosti Dorbas s.r.o. jsme oboustranně provázali internetových obchod s účetním systémem Pohoda. Například pro registrované zákazníky tak vznikla možnost platby na fakturu a systém jim sám dokáže vygenerovat i individuální ceny jednotlivých produktů.
 

 


JAMI GARDENS

Zahradnické studio Jami Gardens mělo zájem o vytvoření originální, neotřelé a moderní webové prezentace, která bude vystihovat filozofii společnosti. Zaměřili jsme se na jednoduchý design stránek, na kterých se návštěvník během krátké chvíle dozví vše podstatné. Navíc jsme do některých podstránek zavedli i dlaždicový systém, o který projevil klient sám zájem. Během července se ještě chystáme webovou prezentaci doplnit o profesionální fotografie.
 

 

Případová studie
,
Zpět nahoru