Jsme certifikovaným partnerem Mergado a jsme na to hrdí!

2 min čtení

Co byste řekli tomu, mít inteligentní software, který se sám a několikrát denně postará o aktualizaci dat proudících z vašeho eshopu do vyhledávače zboží? Zvládne to jednoduše, rychle, spolehlivě a s nízkými náklady. A efekt? Ve většině případů nárůst tržeb až o desítky procent. Seznamte se s Mergadem, inovativním softwarem pro váš eshop.

Mergado usnadňuje a zrychluje změnu dat, která přenášíte ze svého eshopu do zbožových vyhledávačů typu Heureka.cz nebo Zboží.cz. Několikrát denně zvládne automaticky synchronizovat data mezi eshopem a vyhledávačem, čímž zaručuje to nejaktuálnější a nejvýhodnější nastavení. Mergado zvládne kromě aktualizace informací i spárovat kategorie a regulovat náklady na prokliky. Navíc se v něm dá spravovat i více eshopů dohromady a mít tak všechna důležitá data pohromadě.

 

Proč vlastně Mergado zmiňujeme v našem Marketing Guru?

Stali jsme se totiž jeho certifikovaným partnerem a můžeme jeho služby nabízet našim klientům. Prošli jsme odbornou certifikací a teď už nám nic nebrání v tom, abychom i vám usnadnili přenos dat do vyhledávačů zboží a zvýšili tak vaše tržby. Ozvěte se nám, s Mergadem se vám o vše postaráme!

Ze života FEO
,
Zpět nahoru