For Every One – tři anglická slovíčka jednoduchého významu.

2 min čtení

Pro nás mají ale význam obrovský!

 

Pro každého, pro všechny... to je jejich český význam. A my se tím řídíme i v naší agentuře. Vše co děláme, děláme pro všechny. Nezaměřujeme se na velké společnosti, ani na střední firmy a dokonce ani na ty malé podnikatele. Naším cílem je být našimi službami nápomocni každému. Bez ohledu na velikost obratu či zisků. Bez ohledu na množství zaměstnanců. Bez ohledu na množství nabízených produktů či služeb.

Vývoj loga Foreveryone

Tohle je prapůvodní myšlenka naší agentury. Myšlenka, se kterou jsme začínali budovat svůj business. A za touto myšlenkou si stále stojíme.

Vy svým produktům/službám na 100% věříte. Věříte, že i ostatním lidem dokáží pomoci, ulehčit život, zpříjemnit život atd. Proč jim tedy neulehčit cestu k vašim dveřím? Cestu do vaší prodejny, na váš web, do vašeho e-shopu.

 

A proč jsme přešli od původního 4every1.cz k Foreveryone.cz?

 

Jednoduše proto, že pro naše klienty byl tento název příliš složitý.

Nové trendy mluví jasně. JEDNODUCHOST JE IN!

Do módy přichází loga, která jsou flat, jsou jednoduchá, popř. typografická. Abychom své logo nemuseli předělávat od základu, přiklonili jsme se k logotypům. Pro naše účely jednoduché ztvárnění našeho názvu, bez čísel, bez zbytečných obrázků. Prostě JEDNODUŠE!

 


 

Všimli jste si našeho nového rozcestníku? Feo.cz?

 

Jak se vám líbí?

Protože jsme agentura, která chce svým klientům dodávat komplexní servis co se týká online marketingu a nejen jeho, tvoří náš tým nejen obchodní zástupci, programátoři, ppc a seo specialisté, ale také grafici, kteří každému našemu nápadu a každé naší myšlence dokážou dát originální tvář. Zkratka FEO tak dostává nový rozměr. Neznamená to pouze ForEveryOne, ale také FEO Patito, tedy tu kreativní část našeho teamu.

Ze života FEO
,
Zpět nahoru