Efektivně vám spárujeme zboží s předními českými srovnávači

2 min čtení

Kdo se dneska neobjevuje na předních příčkách srovnávačů zboží, ten jakoby nebyl. Zajistit co nejvyšší pozici svým produktům chce každý provozovatel eshopu. Na první pohled se to může jevit jednoduše, opak je však pravdou – a proto jsme se rozhodli vám v této oblasti pomoci!
 

Heureka.cz a Zbozi.cz, dva největší a nejfrekventovanější české webové srovnávače zboží. Jejich princip je prostý – zadáte konkrétní produkt, který chcete koupit, a srovnávač vygeneruje zboží nejlepší shody. Čím výše se objevíte, tím větší je šance, že klient nakoupí právě u vás. Z toho důvodu mají provozovatelé eshopů enormní zájem, aby se právě jejich zboží objevilo ve srovnávačích na tzv. topových pozicích.


Právě proto nabízíme našim klientům novou službu, v rámci které se jim postaráme o vše potřebné - hlídání párování produktů i jejich umístění ve výpisech srovnávačů. Doporučíme klientům, nejen jak nejlépe zboží zařadit do příslušných kategorií a jak upravit název konkrétního zboží, ale také další kroky pro maximální efektivitu a vyšší pozici zobrazení produktů. Samozřejmostí je úprava cen u jednotlivých kategorií případně jednotlivých produktů, která následně zaručuje co nejlepší konverzní poměr za nejnižší možné náklady.

 

A co vy, máte optimálně nastavené produkty pro optimální zobrazení ve srovnávačích? Ne? A nevíte jak na to? Ozvěte se nám, rádi vám poradíme a nabídneme nejvhodnější řešení.

 

Nárůst návštěvnosti po optimalizaci feedu (od poloviny července), a stále stoupáme :)

 

 

Marketing
,
Zpět nahoru