Znáte ceny své konkurence? S Pricing Monitorem ANO!

2 min čtení

Co kdyby existovala aplikace, která by vám hlídala ceny položek na vašem eshopu? Informovala vás, kdy prodáváte dráže než konkurence, kdy výrazně levněji a určila by, které produkty za nastavenou cenu prodáte jen velmi těžce. Není to jen utopie, taková aplikace konečně opravdu existuje – jmenuje se Pricing Monitor.

 

Nastavení nejnižší ceny u určitého produktu není rozhodně ta nejvýhodnější cesta; rozhodně ne pro vás, i když zákazník určitě zajásá. Držet však dlouhodobě ceny výrazně níže, než je drží konkurence, není reálné pro úspěšné udržení chodu firmy a dostatečný zisk z marží. Na druhou stranu, ani vyšší cena, než kterou nabízí konkurence, není ideální.

Ne vždy je však v lidských silách hlídat nastavení cen u konkurence a je celkem reálné, že se jednou za čas ve vašem eshopu objeví produkt, jehož nastavená cena neodpovídá adekvátní výši. Právě Pricing Monitor na základě feedu s denními statistikami dokáže vyhodnotit, které zboží byste mohli prodávat dráž, a které je naopak potřeba zlevnit. A pokud mu dáte k dispozici i nákladové XML, tak vás bude Pricing Monitor upozorňovat, když některé zboží vystavíte za nižší cenu, než jste jej koupili.

 

Mít takového hlídače se rozhodně vyplatí, protože dokáže ušetřit vaše finance a zefektivnit cenovou politiku vašeho eshopu. Ozvěte se nám, rádi vám s jeho aplikací na váš eshop pomůžeme!

 


 

Marketing
,
Zpět nahoru