Zboží.cz bude od října zase v novém

2 min čtení

Od začátku října spustí Seznam.cz novou verzi Zboží.cz, která není od staré verze odlišná jen novým designem. Změny v druhém největším českém vyhledávači zboží se dotknou především majitelů eshopů. Nyní je totiž nutné zaplatit za všechny produkty, které do Zboží.cz nahrajete. Proč? A kolik? A je potřeba něco přenastavit? Vše jsme zjišťovali za vás.

 

Dříve jste jednoduše nahráli své produkty na Zboží.cz, připlatili jste si za ty, které jste chtěli vidět ve vyhledávání výše a ty ostatní se automaticky zařadily na náhodné nižší pozice. Teď však Seznam.cz představil výraznou změnu; pokud za některý ze svých produktů, které na Zboží.cz nahrajete, vůbec nezaplatíte, tak ho prostě zákazníci neuvidí.

K 1. říjnu je tedy potřeba produkty nahrané do Zboží.cz aktualizovat, aby se zobrazily ve vyhledávání a vy jste nepřišli o zisk. My ve Foreveryone používáme službu Mergado, díky které dokážeme pro naše klienty na tuto změnu reagovat během okamžiku a nastavit feed tak, aby fungoval jak má.

 

Nechte si od nás poradit, aby Vaše produkty byly vidět a vydělávaly vám. Upravíme Váš produktový feed na Zboží.cz a vy budete zase o krok napřed před konkurencí.


Marketing
,
Zpět nahoru