Říjnová příprava na hokejovou sezónu...

2 min čtení

Nebojte, neusnuli jsme na vavřínech, právě naopak. Stále se učíme nové a nové věci a děláme nové a nové webové stránky a e-shopy. A s každou z nich jsme v patách novinkám a inovacím, které se v online světě dějí, ať chceme či ne.


TOTALHOCKEY.CZ

Minulý měsíc se u nás ve Foreveryone hodně sportovalo… Teda, aspoň virtuálně – dokončili jsme totiž dvě webové prezentace zabývající se hokejem. Web totalhockey.cz je zaměřen na kvalitní hokejovou výstroj a pro našeho klienta jsme jej oboustranně napojili na ekonomický systém Pohoda a nastavili na něm parametrické filtrování.

 

TOTALGOALIE.CZ

Velmi podobný byl i web totalgoalie.cz, který je v současnosti největším e-shopem s brankářskou hokejovou výbavou u nás. I tento e-shop jsme provázali s ekonomickým softwarem Pohoda a nastavili na něm parametrické filtrování.

THE-NIGHT-LIFE.CZ

Vědět, co se kde večer děje se rozhodně vyplatí a moraváci mají tu výhodu, že mají o všech akcích přehled na the-night-life.cz! Na tomto webu jsme nastavili například přehlednou filtraci, díky které si mohou uživatelé zobrazit přesně podle své volby, na jakou akci a ve kterém městě by chtěli vyrazit. Projekt the-night-life.cz je ojedinělou záležitostí v ČR a my jsme pyšní, že jsme se na jejím vývoji mohli spolupodílet.

 

Případová studie
,
Zpět nahoru