Úspěšně jsme obhájili Heureka certifikát

2 min čtení
Ing. Petr Janoušek
Ing. Petr Janoušek PPC Specialist

Našim klientům spravujeme inzerci na srovnávačích zboží s vysokou přidanou hodnotou. U těchto klíčových zdrojů návštěvnosti pro e-shop se v praxi jedná zejména o maximalizaci tržeb v mantinelu stanovené návratnosti.

Z tohoto důvodu jsme jako agentura prošli certifikačním programem Heureky a stali Heureka partnerem. Což přináší e-shopům pod naší správou řadu výhod.

Aby měla Heureka jistotu, že e-shopy jsou u jejich partnerů v těch nejlepších rukách, chce si otestovat, že certifikačním programem projdou pouze skuteční odborníci. Proto nově od května podmínila udržení certifikátu absolvováním testu, který ověřil znalosti z jednotlivých oblastí inzerce na tomto největším srovnávači zboží v ČR.

Test jsme úspěšně absolvovali s celkovým skóre 37 bodů z možných 40. Zůstáváme tak v elitním klubu Heureka Partnerů a naši klienti tak mohou i nadále čerpat zejména z těchto výhod:

  • Zařazení do interní komunikace na Slack kanálu. V případě potřeby tak jsme schopni problém, podmět či dotaz vyřešit v řádu desítek minut. Oproti standardní emailové komunikaci s odpovědí v řádu dní.
  • Jsme pravidelně informování s předstihem o připravovaných změnách, úpravách a novinkách. Což obratem implementujeme do správy.
  • Workshopy a setkání určené pro certifikované partnery dále zvyšují naši odbornost.

Naše e-shopy tak mají náskok před konkurencí.
 

Zpět nahoru
Ing. Petr Janoušek