Teambuilding opět ve znamení FEO Games

3 min čtení
Mgr. Petr Janderka
Mgr. Petr Janderka Copywriter

Rok se s rokem sešel a my si znovu řekli, že spolu strávíme čas i mimo kancelář (a brněnské hospody). V pátek tak 22 lidí, dvě bečky a kávovar usedlo do aut směr Orlické hory na 6. firemní teambuilding.

Hlavním bodem programu byly už ověřené FEO games. Ty letošní by mohly nést podtitul "best of". Čekaly nás totiž ty nejoblíbenější disciplíny z posledních dvou ročníků. Hned po příjezdu celý program otevřela disciplína možná nejoblíbenější – ano, tušíte správně – pití piva brčkem.

V dalších disciplínách jsme se od pití přesunuli ke sportu a vědomostním soutěžím (pivo jsme pili dál mimo soutěž). Postupně jsme o body bojovali v AZ Kvízu, přehazce, fotbalu, nebo třeba v pantomimě. U fotbalu nás sice trochu potrápil déšť, ale nejsme z cukru. Vrcholem FEO games byl závěrečný Pubkvíz.

O vítězství a právo chodit další týdny v kancelářích s nosem nahoru soutěžily 4 týmy. Feopol, Citrusáci, Blitzkrieg a Foxíci. Zpočátku se ujal vedení tým Blitzkrieg, ale sobotní disciplíny více sedly ostatním a před Pubkvízem bylo skóre všech čtyř týmů téměř vyrovnané. Nakonec však Blitzkrieg svůj těsný náskok uhájil. Konečné pořadí letošních FEO games vypadá takto:

  1. Blitzkrieg
  2. Citrusáci
  3. Feopol
  4. Foxíci

Teambuilding ale nebyly pouze FEO games. Chata a její okolí toho nabízely mnohem více a tak jsme se vyblbli i u stolního fotbálku nebo pingpongového stolu, kde zábava pokračovala až do hlubokých nočních hodin. Nebo brzkých ranních? Společenská místnost zase dobře posloužila deskovkám i Martinově prezentaci, kam jsme se jako firma za uplynulý rok posunuli.

Samostatnou pochvalu zaslouží jídlo. O naše žaludky bylo totiž postaráno minimálně stejně dobře jako o játra. Radkův kotlíkový guláš byl tak skvělý, že by možná ani Zdeněk Pohlreich neřekl nic sprostého a sobotní kýta byla také vynikající. Když budeme k digitální agentuře hledat vedlejšák, restaurace je jasná volba.

Tak zase za rok.

Ze života FEO
,
Zpět nahoru
Mgr. Petr Janderka