I ve FEO se rozdávalo vysvědčení!

2 min čtení

Konec června je jako vždy neklamným znamením, že se blíží nejen léto, ale i čas předávání školních vysvědčení. A protože i my ve FEO jsme chtěli ocenit celoroční snahu klientů o perfektní marketing, připravili jsme pro ně unikátní marketingové vysvědčení.

 

Spolu s vysvědčením jsme pro naše klienty přichystali i průvodní dopis, ve kterém jsme jim vysvětlili podstatu a princip vytvořeného vysvědčení; nechtěli jsme, aby klienti naši iniciativu chápali negativně a mysleli si, že je kritizujeme. Právě naopak! Naším cílem bylo jim stručnou a srozumitelnou formou napovědět, co by mohli v oblasti marketingu zlepšit.

Skrze vysvědčení jsme známkovali předměty, jako jsou Sociální sítě, Komplexní pojetí Online Marketingu nebo Copywriting, ale i Splatnost faktur a úroveň Komunikace.

Slevový poukaz na služby Foreveryone

Aby klientům to zlepšování šlo lépe od ruky, zároveň jsme pro ně připravili speciální slevovou akci na grafické a programátorské služby u nás ve FEO.

V neposlední řadě dostali klienti i pozvánku přímo od jednatele FEO k osobní schůzce, na které s ním mohli probrat veškeré své marketingové aktivity od A do Z a nechat si od něj odborně poradit.

Zkrátka a dobře, nadílka byla více než bohatá a pro některé klienty jsme ji pojali jako velmi předčasné Vánoce.


 

Pokud se náhodou stalo, že jste právě Vy od nás vysvědčení nedostali, tak nás omluvte a ozvěte se nám.

Rádi vám ho vystavíme a pošleme i se všemi odměnami, které si za celoroční píli a snahu zasloužíte!

 

Ze života FEO
,
Zpět nahoru