Červen v duchu OnePage...

2 min čtení

Na OnePage designu v červnu vážně ulítáváme, i proto vám tentokrát představujeme dva z našich nových OnePage projektů. Vysokým teplotám i ostrému sluníčku jsme odolali, kodéři kódovali jak diví a grafici sypali jeden skvělý nápad za druhým. Podívejte se, co v týmu Foreveryone vzniklo za posledních pár týdnů…


S-KIT.CZ

Strukturou velmi jednoduchý, avšak designem výjimečný a neotřelý. Eshop S-Kit založený na OnePage designu je naší chloubou a jsme na něj náležitě pyšní. Jednoduchá microsite poskytuje kompletní informace o nabízených produktech a umožní návštěvníkovi stránek rychlou a přesnou orientaci. OnePage eshop S-Kit sází na originální design i strukturu a právem si tak zaslouží čestné místo v naší síni slávy!
 

 

 

 

PROGRAMUJVPHP.CZ

Kvalitní pracovní tým je základ, proto i my neustále rozšiřujeme naše řady. Jak ale nalákat opravdu výjimečné a kvalitní programátory? Otevíráme jim k nám cestu prostřednictvím originální webové stránky programujvphp.cz, která je opět založená na našem oblíbeném OnePage designu. Důraz jsme kladli především na propojení současné grafiky a nejnovějších technologií. Co na to říkáte, povedl se nám, že?
 

 

 

Případová studie
,
Zpět nahoru