PPC specialista junior

HLEDÁME

  • Brno, busem 10 min. od centra
  • Google Ads, Seznam Sklik, Google Analytics
  • full time
  • nástup hned / dle dohody

KDO JSME

FEO tým hledá posilu

Jsme zkušený tým více než 28 designérů, vývojářů, markeťáků, i projekťáků pod jednou střechou digitální agentury. Tvoříme špičkové weby nebo úspěšné kampaně, které plní byznys cíle našich klientů.

To vše v přátelské a otevřené atmosféře. A právě hledáme posilu, přidáš se?

DOVEDNOSTI A ZNALOSTI

Jak si tě představujeme

  • Máš zkušenosti se správou PPC kampaní.
  • Orientuješ se v prostředí Google Ads a Skliku.
  • Umíš číst v datech a rád/a v nich hledáš souvislosti. Taky v Google Analytics vždy víš, kde najít potřebné informace.
  • Udělá ti radost, že pracujeme s Mergadem. Pokud navíc zvládáš regulární výrazy a víš, jak má vypadat xml feed, tak máš významný plusový bod. :)
  • Baví tě kampaně neustále vyhodnocovat a optimalizovat. Umíš uvažovat strategicky a hledáš nové cesty, jak posunout byznys klientů.
  • Jsi týmový hráč. Zajímáš se o názor druhých a rád se podělíš o své nápady.
  • Aktivně sleduješ novinky z oblasti PPC i celkově e-commerce. Nebojíš se experimentů a zkoušení novinek v praxi.

NÁPLŇ A PODOBA PRÁCE

Na čem budeš pracovat

  • Tvým úkolem bude plánovat, spravovat, vyhodnocovat a optimalizovat výkonnostní kampaně.
  • Připrav se také na pravidelnou komunikaci nejen v rámci týmu, ale také přímo s klienty.
  • Získáš prostor rozvíjet se i v dalších marketingových činnostech. Specialisty s přesahem do více oblastí vřele vítáme. (Co říkáš třeba e-mail marketingu?)
  • Čeká tě správa kampaní pro známé značky. Přesvědč se sám/sama a mrkni na aktuální projekty do referencí.
  • Spolupracovat budeš nejvíce s accounty Andreou, Domčou nebo Martinem. Po boku ale budeš mít i další zkušené PPCkáře a celý marketingový tým.
  • Ke spolupráci se ti bude hodit znát Teamwork, který používáme pro řízení projektů, a ke komunikaci Slack. Pokud si s nimi ještě nepracoval, nevadí, rádi tě to naučíme.
  • Těšit se můžeš na příležitosti ke vzdělávání jako jsou workshopy od Googlu, školení APEKu nebo PPC Restart, Shopcamp, E-shop summit a další.
  • Spolehni se, že kvalitní vybavení i neomezený přísun kávy ti kompletně zajistíme.

Nejvíce mě na práci ve FEO baví rozsah a svoboda zaměření, ve kterém se mohu realizovat. V praxi to znamená odborný růst v jednotlivých typech PPC kampaní, stejně tak jako v problematice srovnávačů zboží. A to včetně přidružených nástrojů jako Mergado, PPC Bee či aplikací z Mergado Store. To bych u jiného zaměstnavatele těžko hledal.

Petr Janoušek
PPC specialista

CO ZA TO

Na jaké benefity se můžeš těšit

Rozpočet na vzdělávání

Učíme se sami navzájem i v rámci oborových meetupů a konferencí. Nejvíc nás ale těší, když můžeme převést nové vědomosti do praxe.

Multisport karta

Udržujeme se ve formě – tělesné i duševní. Kromě individuálního sportu chodíme společně na squash. Díky Multisportkartě si můžeme pohybu dopřát.

25 + 3 dnů dovolené

Po prvním roce dovolenkujeme už pět týdnů. Tři dny sickday navíc se zase hodí do zásoby, když nás něco nečekaně překvapí.

POHOVOR

Láká tě tato nabídka? Ozvi se nám

Napiš nám na kariera@feo.cz. Pochlub se svými zkušenostmi a prozraď nám, proč tě práce ve FEO láká. Do pár dnů se ti ozveme s odpovědí.

  1. První kontakt
    Napíšeš nám, ideálně připojíš odkazy na tvou práci, a krátce představíš, proč tě naše nabídka zajímá. Od nás získáš odpověď a třeba rovnou i pozvání k nám na kafe.
  2. Poznáme se víc
    Povykládáš si přímo s člověkem, který tě do týmu potřebuje. Seznámíš se s naším šéfem Martinem a nahlédneš do kanceláří i běžného života FEO.
  3. Seznámení s týmem
    Potkáš se také s celým marketingovým týmem. Vzájemně se oťukáte a zjistíte, zda vám to spolu bude ladit po profesní i osobní stránce.

  4. Spolupráce začíná
    Sedli jsme si navzájem, sladili očekávání a jdeme to otestovat do praxe. Prvních pár měsíců na zkoušku a pak už snad natrvalo.

Jestli máš chuť zjistit o práci u nás více, neváhej a napiš. Pro šikovné a zvídavé lidi máme dveře vždy otevřené.

Těšíme se na tvou zprávu na: kariera@feo.cz.

Vidíš se spíš v jiné roli?