Bikomatic.cz

Spolupracovalo
6 lidí

Činnost
web

Realizováno za
7 měsíců

Rozpočet
400 - 700 tis. Kč

https://www.bikomatic.cz/ - spuštěno 01. února 2018

Společnost Bikomatic se zabývá prodejem kol s důrazem na značku Specialized. Za sebou mají nejen úspěchy obchodní, ale i sportovní. Za celým konceptem stojí bývalí úspěšní a profesionální cyklisté. Jejich cílem tak není pouze prodávat kvalitní kola, ale předat své znalosti z profesionálního sportu každému, kdo o ně má zájem. I nadšeným amatérům. V Ostravě provozují kamenou prodejnu a servis, ale my jsme měli za úkol udělat funkční web a e-shop. 

Zatímco v cyklistice jsou nejdelší etapové závody třítýdenní, v tvorbě webů se pohybujeme v delších intervalech. Na webu pro Bikomatic jsme vytrvale pracovali 7 měsíců a věříme, že výsledek stojí za to. Některé etapy už pro nás byly rutinou, třeba napojení e-shopu na Pohodu. Tuto trasu už jsme projeli mnohokrát a známe ji skoro nazpaměť. Z dalších královských etap můžeme zmínit fasetové filtrování, nákup na splátky Essox nebo zajištění rychlé rezervace na prodejně.

Práci pro Bikomatic jsme si užili a jsme rádi, že jsme měli možnost spolupracovat s lidmi s jasnou vizí. Doufáme, budeme partnery i u dalších projektů.

Napište nám!