Obchodní konzultant

Jsme agentura Foreveryone a nebojíme se o sobě říct, že děláme kvalitní věci – webové stránky, reklamní kampaně, mobilní aplikace a mnohem víc. A teď hledáme posilu do týmu. Člověka, který bude mít na starost akvizici nových klientů a který už má s obchodem a marketingem zkušenosti. Ať už z agentury, nebo na straně klienta. Někoho, kdo se taky nebojí říct, že dělá kvalitní věci a má to podložené výsledky.

Fungujeme jako tým tří kooperujících divizí a jako celek se dokážeme postarat o to, aby námi vytvářený projekt měl tu správnou myšlenku a výsledkem byl spokojený klient.

Co po tobě chceme: 

  • Umíš u klienta vzbudit zájem o naše služby a získat jeho důvěru
  • Umíš identifikovat potřeby klienta a navrhnout způsoby řešení
  • Dobrou komunikaci - své myšlenky a nápady budeš konzultovat s kolegy a klienty
  • Zvládáš dotahovat své nápady do konce
  • Budeš se účastnit tvorby projektů a podílet se na vytváření marketingových strategii od A do Z

Proč tě práce u nás bude bavit: 

Nenabízíme jednorázové služby, naše produkty a služby jsou komplexní. Máme totiž co nabídnout a klientům poskytujeme širokou škálu produktů - www, eshopy, reklamní kampaně, mobilní aplikace, srovnávače zboží, YouTube, sociální sítě, a jiné... Programování i reklamní kampaně děláme individuálně na zakázku, takže vždy budeš prodávat služby optimalizované přímo pro klienta.

Samozřejmě tě zajímá, co za to. To je jasné.

Fixní mzda + ohodnocení podle obchodních výsledků. Kariérní růst? Ano. Produktová i obchodní školení? Jsou samozřejmostí. A svůj čas si budeš do velké míry řídit sám, takže si práci můžeš přizpůsobit svým koníčkům a zálibám. Dostaneš služební mobil, notebook a firemní auto (po zapracování i pro soukromé účely).

Co potřebuješ vědět o nás?

Jsme mladý a přátelský kolektiv. Jasně, klišé. Tak jinak – čekej teambuildingy, měsíční “pivorady”, čas od času hrajeme poker, chodíme na squash a abychom to s tím zdravým životním stylem nepřeháněli, tak si jednou týdně dopřáváme pizzaday. Je nás něco přes 40 a sedíme v malých útulných kancelářích, takže se nemusíš bát žádných neosobních celofiremních openspaců.

Reagovat na pozici

Neváhej, volných židlí je přesný počet.